KOSMOS-NEWS PARTY 2018 se uskuteční od pátku 27. dubna do neděle 29. dubna 2018 v Pardubicích

_____________________________________________________________________________________________________________

Václav Havel ...

18. prosince 2011 v 23:49
Dnes dopoledne zemřel expresident Václav Havel (5.10.1936 - 18.12.2011). To asi každý z Vás slyšel. Někoho z Vás zasáhla tato zpráva více, někoho méně.
Já jsem zavzpomínal na svá dvě osobní setkání s Václavem Havlem - jedno z doby, kdy ještě nebyl presidentem, druhé z doby, kdy už jim zase nebyl. A nalistoval ve své sbírce složku s jeho podpisy a vybral několik zajímavých...

Tohle byl můj první podpis Václava Havla v mé sbírce. Sice až z ledna roku 1993, ale zato jsem si pamětní list se známkami odnesl osobně až do Presidentské kanceláře na Hradě, a doufal, že třeba osobně pan president... No, nepodařilo se, odpověď se vrátila poštou za několik dnů i s přiloženou další podepsanou fotografií.
Není to vlastně můj první podpis Václava Havla - ten první je někde uložen na pozvánce na setkání s Václavem Havlem z prosince 1989, které se konalo v Pardubicích. Ale bohužel tenhle podpis teď nemůžu najít...

Rok 1995 nebo 1996 - odhaduji... a tradiční zelená fixa. Oficiální fotografie posílaná Presidentskou kanceláří.

Podepsaná fotografie z osobního setkání s tehdy již ex-presidentem Václavem Havlem (myslím že tak z roku 2005) opět v Pardubicích. Zelený podpis a červené srdíčko. Zajímavostí bylo, že Václav Havel měl fotografie napodepisované dopředu, ale každému osobně před jejím předáním dokreslil červené srdíčko :-)
A tento podpis plus srdíčko ještě jednou, větší...
Poslední autogram Václava Havla v mé sbírce. Koupil jsem ho nedávno - zaujala mě variace podepsaných známek a zase srdíčka domalovaného na jedné ze známek.

Poslední připravená fotografie, ta ze setkání Andrewa Feustela s Václavem Havlem z léta 2011, už zůstane od našeho prvního českého pana presidenta nepodepsaná.
Přesto děkuji, pane ex-presidente, vždy jste si na sběratele autogramů našel chvilku času a obohatil jejich sbírky.
Děkuji!
Milan Halousek
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 prof.dr.Vijay BHATNAGAR prof.dr.Vijay BHATNAGAR | E-mail | 28. prosince 2011 v 13:11 | Reagovat

Please send me by e-mail OR by Ceska Posta airmail express....the most recent Biodata(biography / resume)of respected pane MILAN HALOUSEK; als...an article on Ceske Kosmicke Kancelar, one detailed brochure / bulltin (most recent published say in Ist week of August or September to December,2011 on Respected Pan Halousek, on Czech Kosmicke Kancelar( Association / Organization), on Respeced President Vaclav Havel  and his meeting with rodina Astronaut Andrew Feustel, Vazina Pana Indira Bhatnagarova(Feustelova.....Indirka je nase decera*maminka: Znojmska narodila ALENA SOJA BHATNAGAROVA( nee POJEROVA).....Ari Feustel a Aden FEUSETL jsou nase grandchildren....,

PLEASE SEND US A COLOURFUL TOURIST BROCHURE / BULLTIN on the city of PARDUBICE(in English please),and a map of the City of PARDUBICA....HOW FAR EXACTLY is PARDUBICE from krasna mesta PRAHA?.....our rodina will love to visit PARDUBICE in our next trip to CZECH REPUBLIC(to Praha,Plzen,Brno,Znojmo)in 2012.....

Please also send me details y e-mail and by EXPRESS AIRMAIL CESKA POSTAof 27-29 .4.2012 2012...knp.kosmo cz conference., also please send me a pictorial courful boolet / tourist brochure in English & in Czech both...on PARDUBICE.....and a map of the city of PARDUBICE....with a LIST OF HOTELS in PARDUCICE,room rates,and their e-mails(e-mails of Pardubice hotels / accommodation).....we will be very glad to visit PARDUBICE next year during our trip to Czech Republic.....also, please respected MILAN HALOUSEK....on your letterhead....PLEASE SEND US  5- copies of your autographs to give to our rodina( 3-decera ,1-syn....and to keep 1- with us and 1- for decoration (framed copy of your autograph)in our SITTING ROOM(visitors room). It will be an honour to have your autographes framed for our children homes in Canada and U.sa.

   I am father-in-law of Astronaut Andrew FEUSTEL and father of Dr.Andrew Feusel Kosmonaut wife*manzelk) Indira BHATNAGAROVA(FEUSTELOVA)....my wife ALENA SONJA POJEROVA is ZNOJMSKA DEVCATKA(krasa,nadherna)....my mame 3- dcery a yeden syn Samirku Bhatnagar(on a Inspector of Police, Ottawa Police Service,in Ottawa,Canada).
Thanking you....with kindest persona regards...BEST WISHES FOR YOUR GOOD HEALTH,HAPPINESS andc LONG LIFE....we love CESKOSLOVENSKO a ceska jidelna...we love Czech Republic,Czech culture,Czech people,...beauty of Czech living.

WISHING YOU RESPECTED PANE Dr.MILAN HALOUSEK....wishing you also and your Czech space agency ,Czechsociety of Astronauts.....a VERY MERRY CHRISTMA AND HAPPY NEW YEAR( RADSTNE VANOCE a STASTNY NOVY ROK-2012).

Prof.Dr. VIJAY BHATNAGAR

209 DOVER ROAD

CORNWALL,ONTARIO K6J 1T7  (CANADA)

e-mail:  vbhatnagar@cogeco.ca

Twlephone:(613) 932-77-2

SRDECNE BLAHOPRANI OF YOUR WORK ON CZECH SPACE DEVELOPMENT,CZECH ASTRONAUTS PROMOTION, and HDNE ZDRAVI....CONGRATULATIONS FOR YOUR MOST ADMIRABLE EFFORTS ON CZECH & INTERNATIONAL LEVE. WE SINCERELY ADMIRE YOUR HARDWORK,ZEST AND FINE EFFORST....dear respected vazene pane Dr.MILAN HALOUSEK.

@@
====I will be looking forward to receivingall matrial about PARDUBICE and KNP.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama