KOSMOS-NEWS PARTY 2018 se uskuteční od pátku 27. dubna do neděle 29. dubna 2018 v Pardubicích

_____________________________________________________________________________________________________________

Týden plný přednášek ...

3. listopadu 2011 v 19:08
V rámci již 11. ročníku největšího vědeckého festivalu v České republce "Týdne vědy a techniky" vyzbylo několik veřejných vystoupení i na mně...


Hned v pondělí 7.listopadu 2011 je na programu od 10 hodin přednáška nazvaná "S Krtkem na palubě raketoplánu" - uskuteční se v Oblastní galerii Vysočiny v Jihlavě a je volně přístupná po registraci.

V úterý 8.listopadu 2011 čekají na Krtka (a možná trochu i na nás...) děti v Městské knihovně v Lounech. Začíná se ve 12 hodin.

Ve středu 9.listopadu pokračují přednášky v rámci Týdne vědy a techniky v Plzni. Opět se bude povídat "O Krtkovi na palubě raketoplánu". Program se uskuteční v malém sále Měšťanské besedy a začíná v 10 hodin. Vstup po registraci je volný.

Do Ostravy se Krtek nedostal s Adrewem Feustelem, tak se tam podívá ve čtvrtek 10.listopadu se mnou a s Pavlem Suchanem z Astronomického ústavu.
V 11 a ve 14 hodin proběhne program "Do kosmu s Krtkem" na ostravské Hvězdárně (HaP J.Palisy) a od 16 hodin v kulturně-literárním centru Academia Ostrava. Zatímco první dva programy jsou určeny především pro školy, ten třetí odpolední je určen pro širokou veřejnost.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama