KOSMOS-NEWS PARTY 2018 se uskuteční od pátku 27. dubna do neděle 29. dubna 2018 v Pardubicích

_____________________________________________________________________________________________________________

Recepce ke Dni nezávislosti USA ...

30. června 2011 v 21:02
Neodolám (i když vím, že mě za to zase někdo s chutí zkritizuje), abych se zde nepochlubil pozváním na dnešní velkou slavnostní recepci pořádanou Velvyslancem USA Normanem Eisenem a jeho manželkou v jejich pražské rezidenci.
Slavnostního aktu se zúčastnilo přes 1.000 pozvaných hostů, v čele s presidentem České republiky panem Václavem Klausem, téměř kompletní vládou, představiteli Senátu a Poslanecké sněmovny Parlamentu, velením armády, představiteli všech církví a desítkami dalších významných či zajímavých osobností společenského, politického či sportovního života (... ale neptejte se mě, kterou z těchto skupin jsem tam zastupoval já...).
Slavnostní zahájení: Vpravo vzadu Velvyslanec USA a President ČR, vpředu uprostřed záda Předsedy vlády...
Dvouhodinový program ve stylu zahradní párty byl pouze krátce přerušen slavnostními projevy amerického Ambassadora a českého presidenta a hymnami. Jinak bylo hlavním úkolem korzovat, hovořit a ochutnávat z bohaté nabídky jídla i pití.
Měl jsem to potěšení si popovídat krátce s našim panem presidentem a několika dalšími zajímavými osobnostmi - i když si samozřejmě nedělám žádné iluze o tom, že to bylo potěšující i z jejich strany. Takových jako já tam totiž bylo...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama