KOSMOS-NEWS PARTY 2018 se uskuteční od pátku 27. dubna do neděle 29. dubna 2018 v Pardubicích

_____________________________________________________________________________________________________________

Televize a rozhlas ...

9. října 2009 v 22:28
Víc než obvyklý zájem médií o kosmonautiku v tomto týdnu jistě nikoho nepřekvapil.
I já mám v tomto týdnu za sebou tři rozhlasová a dvě televizní vystoupení. A ještě navíc jedno "mihnutí se" v televizní reportáži z návštevy kosmonautů v Pardubicích...

První dva rozhlasové rozhovory pro Český rozhlas 2 - Praha a Český rozhlas Regina byly uskutečněny přes telefon přímo z pondělního úvodního dne Kongresu kosmonautů.
Z archivní nahrávky rozhovoru o Světovém kosmickém týdnu a Kongresu ASE je patrné, jak jsem 10 vteřin před vstupem do živého vysílání mizel z dosahu hlučících kosmonautů, kteří těsně předtím začali vycházet z rokovacího sálu.
Druhý pondělní rozhovor pro Český rozhlas Regina a středeční pro Český rozhlas Pardubice jsem zatím v rozhlasovém archivu nenašel (což zase až taková škoda není...).

Česká televize natočila ze středeční návštěvy kosmonautů v Pardubicích několik příspěvků. První krátký šot byl odvysílán již ve středu v podvečer v pořadu "Události v regionech". Další část, včetně rozhovorů s oběmi kosmonauty a se mnou jsem zatím v televizním archivu nenašel.
Týden plný akcí vyvrcholil mým pátečním ranním vystoupením v pořadu "Studio 6" na prvním programu České televize - tentokrát nikoliv na téma astronautů a jejich kongresu. Rozhovor byl veden na téma dnešního odpoledního (v době vysílání teprve blížícího se) dopadu sondy LCROSS na měsíční povrch.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama