KOSMOS-NEWS PARTY 2018 se uskuteční od pátku 27. dubna do neděle 29. dubna 2018 v Pardubicích

_____________________________________________________________________________________________________________

Kongres ASE Prague 2009 - seznam účastníků ...

10. září 2009 v 13:06
Neoficiální seznam účastníků kongresu ASE Prague 2009 čítá tato jména:

  1. Viktor Afanasjev (Sojuz TM-11, Sojuz TM-18, Sojuz TM-29, Sojuz TM-33), Rusko
  2. Vladimir Aksjonov (Sojuz 22, Sojuz T-2), Rusko
  3. Sultan bin Salman Al-Saud (STS-51G), Saudská Arábie
  4. Alexander Panayotov Alexandrov (Sojuz TM-5), Bulharsko
  5. Alexander Pavlovich Alexandrov (Sojuz T-9, Sojuz TM-3), Rusko
  6. Oleg Aťkov (Sojuz T-10), Rusko
  7. Toktar Aubakirov (Sojuz TM-13), Kazachstán
  8. Sergej Avdìjev (Sojuz TM-15, Sojuz TM-22, Sojuz TM-28), Rusko
  9. Alexander Balandin (Sojuz TM-9), Rusko
  10. Jurij Baturin (Sojuz TM-28, Sojuz TM-32), Rusko
  11. Karol Bobko (STS-6, STS-51D, STS-51J), USA
  12. Roy Bridges (STS-51F), USA
  13. Scott Carpenter (Mercury 7), USA
  14. Jean-François Clervoy (STS-66, STS-84, STS-103), Francie
  15. Catherine Colemanová (STS-73, STS-93, Sojuz TMA-20, ISS 26/27), USA
  16. Roger Crouch (STS-83, STS-94), USA
  17. Reinhold Ewald (Sojuz TM-25), Nìmecko
  18. John Fabian (STS-7, STS-51G), USA
  19. Anatolij Filipčenko (Sojuz 7, Sojuz 16), Rusko
  20. Jake Garn (STS-51D), USA
  21. Owen Garriott (Skylab 2, STS-9), USA
  22. Jurij Gidzenko (Sojuz TM-22, Sojuz TM-31, ISS-1, Sojuz TM-34), Rusko
  23. Georgij Grečko (Sojuz 17, Sojuz 26, Sojuz T-14), Rusko
  24. Alexej Gubarev (Sojuz 17, Sojuz 28), Rusko
  25. Chris Hadfield (STS-74, STS-100), Kanada
  26. Hank Hartsfield (STS-4, STS-41D, STS-61A), USA
  27. Miroslaw Hermaszewski (Sojuz 30), Polsko
  28. Georgi Ivanov (Sojuz 33), Bulharsko
  29. Alexej Leonov (Voschod 2, Apollo Sojuz Test Project), Rusko
  30. Vladimir Ljachov (Sojuz 32, Sojuz T-9, Sojuz TM-6), Rusko
  31. Jon McBride (STS-41G), USA
  32. Talgat Musabajev (Sojuz TM-19, Sojuz TM-27, Sojuz TM-32), Kazachstán
  33. Marcos Pontes (Sojuz TMA-8), Brazílie
  34. Dumitru-Dorin Prunariu (Sojuz 40), Rumunsko
  35. Kenneth Reightler (STS-48, STS-60), USA
  36. Vladimir Remek (Sojuz 28), Èeská republika
  37. Richard Richards (STS-28, STS-41, STS-50, STS-64), USA
  38. Jerry Ross (STS-61B, STS-27, STS-37, STS-55, STS-74, STS-88, STS-110), USA
  39. Viktor Savinych (Sojuz T-4, Sojuz T-13, Sojuz TM-5), Rusko
  40. Alexander Serebrov (Sojuz T-7, Sojuz T-8, Sojuz TM-8, Sojuz TM-17), Rusko
  41. Vladimir Šatalov (Sojuz 4, Sojuz 8, Sojuz 10), Rusko
  42. Sheikh Muszaphar Shukor (Sojuz TMA-11), Malajsie
  43. Michel Tognini (Sojuz TM-15, STS-93), Francie
  44. Jurij Usačev (Sojuz TM-18, Sojuz TM-23, STS-101, STS-102, ISS-2), Rusko
  45. Franz Viehböck (Sojuz TM-13), Rakousko
  46. Sergej Volkov (Sojuz TMA-12, ISS 17), Rusko
  47. James Voss (STS-44, STS-53, STS-69, STS-101, STS-102, ISS-2), USA
  48. Charles Walker (STS-41D, STS-51D, STS-61B), USA
  49. Mary Ellen Weberová (STS-70, STS-101), USA
  50. Yang Liwei (Shenzhou 5), Čína
  51. Soyeon Yi (Sojuz TMA-12), Jižní Korea
Bez záruky! V seznamu bude ještě určitě docházet ke změnám!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama