KOSMOS-NEWS PARTY 2018 se uskuteční od pátku 27. dubna do neděle 29. dubna 2018 v Pardubicích

_____________________________________________________________________________________________________________

Čtyři hodiny na Chodově ...

2. června 2009 v 22:48
V neděli a úterý proběhla série přednášek o Apollu v rámci doprovodného programu velké výstavy o záhadách, UFO a mimozemšťanech v Nákupním centru na Chodově.
V neděli odpoledne jsem měl nejdelší přednášku ve svém životě! Původně plánovaný blok čtyř samostatných, ale shodných, přednášek hodinu po hodině se nakonec spojil do jednoho dlouhého více než čtyřhodinového nepřerušeného pásma povídání o programu Apollo, vlajících-nevlajících amerických vlajkách, poletujícím-nepoletujícím prachu a písmenech "C" na měsíčních kamenech...
Přednášky se konaly v nikterak neoděleném prostoru kavárny, takže lidé přicházeli i v průběhu jedné přednášky a po jejím skončení zůstávali na další blok. A mě bylo líto nezačít co nejdříve (tedy skoro hned) zase povídat pro ty, kteří po ukončení neodešli a čekali na pokračování. Takže z toho byly nakonec více než čtyři hodiny, v jejímž průběhu se vystřídalo přes 85 posluchačů.
No, zatím jsem ještě nikdy takhle dlouho nepřetržitě nepovídal…
V úterý dopoledne z něhož jsou zveřejněné fotografie, v bloku určeném pro školní třídy, už účast byla o poznání slabší - poslechnout si povídání o programu Apollo přišlo něco málo přes 30 studentů.
Milan
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama