KOSMOS-NEWS PARTY 2018 se uskuteční od pátku 27. dubna do neděle 29. dubna 2018 v Pardubicích

_____________________________________________________________________________________________________________

Hlavu vzhůru!

17. dubna 2009 v 22:41
V pondělí 20.dubna na TV NOVA se (doufám) objevím v pořadu VÍKEND na téma "Hlavu vzhůru!" - a povídat se bude o legendárním letu Apolla 13.

Začátek je v 21:00 hodin a na obrazovce bude přítomen i Tomáš Přibyl.
Reportáž se natáčela koncem února...

Z upoutávky pořadu na stránkách TV NOVA:
Reportáže Víkendu 20. dubna spojuje výzva "Hlavu vzhůru"!
Už jste viděli chlapy, kteří běhají s fotoaparáty kolem letišť? Jsou to špioni či snad teroristé? Ne, říká se jim spotteři. Poznáme příčinu jejich posedlosti, jejich pohledu do nebe. (reportáž připravil Martin Vencl)
Leckdo si možná myslí, že "tam nahoře" nic není. Otec Vlastimil je farář, působí v Třebíči a hledí vzhůru s důvěrou, protože to vidí jinak. (Radek Kříž)
Někdo vzhůru hledět chce, někdo nemůže jinak, což je příběh primáře na vozíčku. Doktor Kříž má za sebou martyrium, ale tváří se jakoby nic. A jakoby nic úspěšně léčí jiné vozíčkáře. (Žaneta Pilařová a Martin Vencl)
Uvidíme, uslyšíme, poznáme pár projevů, které otřásly světem. Z řečnišť XX. století mluvili lidé nejrozličnějších typů, od mužů takřka svatých až po masové vrahy. (Zuzana Jiroušová)
S Apollem 13 (a reportérem Martinem Venclem) do vesmíru vylétneme snadno, horší už to bude s návratem, na který hleděl vzhůru celý svět. Jedna z pověstných, legendárních vesmírných plaveb se neuvěřitelně, ba fatálně zkomplikovala. Pokud rozluštění této tajenky neznáte, prozradí vám ho Víkend.
Těšíme se na vás!

I já se na vás těším! Milan
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama