KOSMOS-NEWS PARTY 2018 se uskuteční od pátku 27. dubna do neděle 29. dubna 2018 v Pardubicích

_____________________________________________________________________________________________________________

SKT 2008 v Českém rozhlase ...

8. října 2008 v 22:04
Světový kosmický týden 2008 je v plném běhu a velmi vstřícně k našim aktivitám je letos neobyčejně vstřícný i náš veřejnoprávní Český rozhlas.
Za několik posledních dnů jsem "vystřídal" již několik z jeho mnoha stanic a všude jsem dostal několik minut v éteru na vysvětlení co to Světový kosmický týden je, proč se slaví a proč zrovna v termínu 4.-10.října, co se chystá a jakou roli v tom všem hraje Česká kosmická kancelář.

Sobota 4.10.2008 - Český rozhlas - Rádio Česko
a přímý pěti a půl minutový vstup do pořadu "Reportáže z regionů" - záznam

Sobota 4.10.2008 - Český rozhlas Hradec Králové
a den předem předtočené pětiminutové povídání (v Turnově, před hospodou i s houkající sanitkou projíždějící zrovna kolem) do pořadu "TECHNO" - záznam od času 6:20

Pondělí 6.10.2008 - Český rozhlas Leonardo
- více než pětiminutový přímý vstup do vysílání pořadu "Monitor" - záznam od času 5:45


Středa 8.10.2008 - Český rozhlas 2 - Praha
- šestiminutový přímý vstup do vysílání pořadu "Svět po patnácté" - záznam (i když ze mě paní moderátorka udělala místo Halouska Holoubka a navíc mě tam strašně štěká náš pes...)

Pokud bych k tomu připočítal několik opakování pořadu Techno (jde i na Leonardu), plánované další větší natáčení v pátek na ČRo2 - Praha do pořadu"Domino" a denně dokolečka opakované pozvánky na program na pardubické Hvězdárně na Rádiu Hey Profil, tak toho o Světovém kosmickém týdnu zaznělo opravdu tentokráte dost a dost.

A to už ani neuvádím krátký vstup z úterý minulého týdne, kdy jsem měl živý vstup do vysílání Českého rozhlasu 1 - Radiožurnálu o 50.výročí založení NASA - a kde se mělo také hovořit o blížícím se Světovém kosmickém týdnu - akorát, že ta madam z Běloruska, co mluvila přede mnou bylo "hrozně dlouhá" a tak na mě zbyly jen dvě minutky a to se toho říct příliš nedalo.... Takže snad ani není škoda, že tahle nahrávka v audio archivu ČRo založena není :-)

Milan
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama