KOSMOS-NEWS PARTY 2018 se uskuteční od pátku 27. dubna do neděle 29. dubna 2018 v Pardubicích

_____________________________________________________________________________________________________________

Karel Pacner v Pardubicích ...

18. října 2008 v 23:42
Hvězdárna barona Artura Krause při DDM Delta a Astronomická společnost Pardubice zvou všechny zájemce v pátek 24.října 2008 v 18:30 hodin do velkého sálu DDM Delta (Gorkého ul., Pardubice-Dukla)

na besedu s publicistou a novinářem KARLEM PACNEREM
o současné kosmonautice, o jeho cestě na start Apolla 11 a o vyzvědačích (nejen) v kosmickém průmyslu.

Po besedě bude připravena krátká autogramiáda knížek Karla Pacnera (Kolumbové vesmíru, Půlstoletí kosmonautiky /vydáno v září 2008/, Na obou březích vesmíru, Polidštěná galaxie, Poselství kosmických světů, Kosmičtí špioni, Velké špionážní operace, Atomoví vyzvědači, Královny špionáže, Osudové okamžiky Československa a mnoho dalších…).

Průvodcem programu bude Milan Halousek, vedoucí Odboru vzdělávání České kosmické kanceláře a předseda Astronautické sekce České astronomické společnosti.
Vstupné 30,-Kč

* * * * *
A pro pardubické zájemce o knížky pana Karla Pacnera ještě informace: V prodejně "Levné knihy" na třídě 17.listopadu jsou k dostání knížky Karla Pacnera "Kosmičtí špioni" (89,-Kč) a "Československo ve zvláštních službách" (pouze IV.díl za 89,-Kč). V normálních knihkupectvích jsou to potom především oba díly "Kolumbů vesmíru" a nejnovější "Půlstoletí kosmonautiky".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama