KOSMOS-NEWS PARTY 2018 se uskuteční od pátku 27. dubna do neděle 29. dubna 2018 v Pardubicích

_____________________________________________________________________________________________________________

IQpark Liberec...

4. dubna 2008 v 0:16
Dneska jsem navštívil jedno úžasné místo V komplexu Centra Babylon v Liberci (který si většina z Vás spojuje asi především s velkým Aquaparkem) funguje od loňského jara velké Science centrum - IQpark Liberec.
Zašel jsem se tam poptat na možnost spolupráce při jedné mé připravované akci a příjemná paní provozní mě provedla po celé expozici. A protože jsem hravý (no, který chlap není, že...) byl jsem u vytržení. Dvě podlaží plná interaktivních pomůcek představujících nejrůznější myslitelné (i nemyslitelné) fyzikální pokusy a simulující možnosti dané nejroztodivnějšími stroji a přístroji. Samozřejmě, že všechno si děti mohou osahat, se vším zatočit, všechny pokusy vyzkoušet, všechny přístroje vzít do ruky. Dokonalá ukázka Komenského "Školy hrou"!
Pokud budete mít cestu do Liberce a v plánu i prohlídku Babylonu naplánujte si alespoň 2 hodiny i na návštěvu tamějšího IQparku. Opravdu to stojí za to... Děti budou u vytržení, a i vám se tam bude určitě líbit. A pokud děti s sebou mít nebudete, můžete zajít i sami (i když to už asi nebude tak úplně ono, postrkovat se u jednotlivých exponátů s ostatními nedorostlými návštěvníky), nebo si nějaké dítko na pár hodin někde půjčte...
Milan
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama