KOSMOS-NEWS PARTY 2018 se uskuteční od pátku 27. dubna do neděle 29. dubna 2018 v Pardubicích

_____________________________________________________________________________________________________________

Z mých vystoupení...

13. března 2008 v 0:24
Opět si trochu udělám reklamu sám sobě a dvěmi fotografiemi připomenu akce, na kterých jsem v minulých dnech vystupoval.
První fotografie připomíná mou přednášku 29.2.2008 na téma "PRVNÍ INTERKOSMONAUT" (http://halmil.blog.cz/0802/prednaska-v-pardubicich) - do velkého sálu DDM Delta si přišlo poslechnout povídání o kosmickém letu Vladimíra Remka, a o tom co mu předcházelo, skoro 60 posluchačů.
Druhý obrázek připomíná vernisáž výstavy Jardy Navary a Dana Lazeckého (druhý a třetí zleva) v Havířově 6.3.2008 (http://halmil.blog.cz/0803/do-havirova) za osobní účasti Vladimíra Remka. Vernisáže se zúčastnilo více než 70 lidí - a zajímavou reportáž si můžete přečíst na webu IAN (http://www.ian.cz/detart_fr.php?id=2781) - autorem textu i fotografií (včetně té zde použité) je Honza Kondziolka. Pokud budete mít do konce března cestu kolem Havířova doporučuji výstavu navštívit...
Milan
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Daniel Lazecký Daniel Lazecký | E-mail | Web | 13. března 2008 v 19:16 | Reagovat

Milane děkuji,za návštěvu (také Jiřímu Jaklovi,Janě Tomanové....)a upozornění na výstavu. V den otevření to bylo skoro 400 lidí co se tak, a nebo onak podívali. Já sám za sebe jsem to nečekal,co se může dít. Nutno přiznat všichni postarší pamětníci,ale našla se generace i nová.Nicméně vše to bylo příjemné. Na výstavu většinou chodí třídy škol v Havířově, zdá se že i jim se to líbí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama