KOSMOS-NEWS PARTY 2018 se uskuteční od pátku 27. dubna do neděle 29. dubna 2018 v Pardubicích

_____________________________________________________________________________________________________________

V Poslanecké sněmovně...

9. listopadu 2007 v 22:20
Ve čtvrtek 8.11.2007 navštívili kosmonauté a organizátoři-velitelé Expedice Mars 2007 Poslaneckou sněmovnu Parlamentu České republiky. Spolu s nimi se návštěvy zúčastnila i Veronika Šímová, která si před měsícem vyzkoušela let ZERO-G.
Společná fotografie všech účastníků setkání - uprostřed předseda PS PČR Miloslav Vlček, úplně vlevo poslankyně Anna Čurdová (foto: Ajka)
Přesně ve 12 hodin přijal devatenáctičlennou delegaci ve svých reprezentačních prostorách předseda Poslanecké sněmovny Ing.Miloslav VLČEK. Kosmonauty doprovázela paní poslankyně Mgr.Anna ČURDOVÁ, velký příznivec našeho projektu :-)
Po téměř třičtvrtěhodinovém posezení (původně plánovaném na 30 minut!) v sále a u stolu kde předseda sněmovny přijímá vzácné návštěvy, včetně zahraničních delegací, jsme se přes vestibul známý z televizních přenosů přesunuli do hlavního sálu sněmovny. Zde na nás již čekal pan poslanec Pavel SEVERA, který nám podrobně vysvětlil celý průběh zasedání i hlasování Sněmovny.
V lavicích poslanců nás vyfotografoval pan poslanec Pavel Severa...
Po prohlídce dalších sálů a místností Sněmovny nás naše milá průvodkyně, paní poslankyně Čurdová, pozvala všechny na zmrzlinu do jednoho z "podzemních" klubů v budově sněmovny.
Po dvouhodinové prohlídce Poslanecké sněmovny jsme ještě navštívili spolu s panem architektem Vlado Miluničem jinak nepřístupnou terasu na střeše "Tančícího domu" - odkud jsme si prohlédli krásné pražské panoráma a popovídali si s panem architektem o tom, co všechno musel překonat aby tento dům v Praze u Vltavy mohl stát...
Byl to zajímavý den.
Milan
P.S.: Informace o tomto setkání se objevily i na velmi dobré webové adrese - na oficiálním webu České republiky!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama