KOSMOS-NEWS PARTY 2018 se uskuteční od pátku 27. dubna do neděle 29. dubna 2018 v Pardubicích

_____________________________________________________________________________________________________________

21.10.2007 - Důkaz z Edinburghu...

21. října 2007 v 0:53
Tyto fotky jste už včera viděli určitě na Tomášově webu - ale já samozřejmě neodolám, abych si je sem nedal taky :-)
Na oficiálním webu The Association of Space Explorers (Asociace kosmických cestovatelů - ASE) se mezi zveřejněnými fotografiemi z letošního XX.planetárního kongresu ve skotském Edinburghu objevily i dvě fotografie zachycující naší výpravu.
Ten hnědý flek vpravo nahoře (na druhé fotografii uprostřed nahoře) jsem já, ten menší modrý přede mnou je Marek a vpravo vedle něj je (ohnutý) Tomáš. Vpředu vlevo u předsednického stolu sedí předsedající druhé části programu, ruský kosmonaut Jurij Baturin, v sále před ním není vidět zbývajících asi šedesát kosmonautů a astronautů z celého světa...
Fotografie ze z odpoledne ve čtvrtek 20.9., kdy se v historické aule Edinburghské univerzity uskutečnilo velké setkání astronautů se studenty a občany Edinburghu (No, velké: kosmonautů tam bylo jen o tochu míň než posluchačů...).
Krásné připomenutí úžasných několika dnů prožitých v těsné blízkosti tolika kosmonautů... Už jsem to tady myslím jednou napsal, v tom sále proti nám seděla pětina všech žijících kosmonautů světa.
Milan
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama