KOSMOS-NEWS PARTY 2018 se uskuteční od pátku 27. dubna do neděle 29. dubna 2018 v Pardubicích

_____________________________________________________________________________________________________________

12.10.2007 - Poznačte si do diáře...

12. října 2007 v 12:30
Možná je Vám známo, že příští rok si připomeneme 30.výročí kosmického letu Vladimíra Remka. Možná už i víte, že se plánuje společná oslava se Sigmundem Jahnem (který oslaví to samé výročí o půl roku později). Možná i tušíte, že vzhledem ke společné oslavě prvního a třetího Interkosmonauta, se oslava uskuteční v Muzeu kosmonautiky v Morgenrothe-Rautenkranz.
Ale asi ještě netušíte, kdy se tak stane. Zapište si tedy do svých diářů, že to bude 16. - 18.5.2008 - tedy týden po KOSMOS-NEWS PARTY 2008.
Program ještě není upřesněn - ale předpokládá se, že v pátek 16.5.2008 by bylo soukromé uzavřené setkání kosmonautů a jejich hostů, v sobotu 17.5.2008 by byly na programu přednášky a besedy pro veřejnost, v neděli 18.5.2008 potom lidová veselice "dle německého vzoru...".
V jednání je účast velice zajímavých hostů - především z kosmonautické sféry. Zatím můžete odhadovat o koho by mohlo jít... :-)
Další informace později...
Milan
P.S.: Jen připomínám, když už jsme u těch akcí, zítřejší (tedy sobotní) Seminář KosmoKlubu u příležitosti 50 let kosmonautiky v Praze.
P.S.2: Kdyby byl někdo, kdo včera náhodou poslouchal besedu o kosmonautice na ČRo Plzeň a má staženou nahrávku, byl bych moc rád, kdyby mě jí mohl poskytnout (máme sice slíbenou nahrávku přímo z ČRo, ale prý to nebude brzy - padlo tam i slovo Vánoce...). Takže kdyby bylo k dispozici něco dřív, byli bychom (já i Veronika) nadšeni... Díky předem. M.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 cheap jordans cheap jordans | E-mail | Web | 24. prosince 2010 v 8:48 | Reagovat

*People are always telling you what to do, but what's right for them may not be right for you.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama