KOSMOS-NEWS PARTY 2018 se uskuteční od pátku 27. dubna do neděle 29. dubna 2018 v Pardubicích

_____________________________________________________________________________________________________________

13.8.2007 - Světový kosmický týden 2007...

13. srpna 2007 v 0:24
Tak se nám opět blíží celosvětová oslava kosmonautiky - Světový kosmický týden, World Space Week. Letos by měly být oslavy o to významnější, že právě během nich budeme vzpomínat výročí pro nás, kosmonautické nadšence, odborníky, laiky i profesionály velice významné - 50 let kosmické éry lidstva, 50.výročí startu první umělé družice Země - sovětského Sputniku.
Na stránkách České kosmické kanceláře budou zveřejňovány průběžně všechny akce, které se na podporu Světového kosmického týdne v České republice budou konat - a o kterých ČKK, jako národní koordinátor SKT, bude mít informace.
Máte-li zájem podpořit celosvětovou oslavu kosmonautiky jakoukoliv aktivitou - ozvěte se nám! Chcete-li si kosmonautiku připomenout alespoň pasivně - najděte si v našem seznamu akcí takovou, která se Vám bude líbit.
E-mail na mě většina z Vás dobře zná, nebo můžete použít box vlevo od tohoto článku.
Pokud byste měli zájem připomenout svému okolí letošní SKT plakátkem - ozvěte se, originální plakát World Space Week (v angličtině!) Vám rádi poskytneme.
S přehledem akcí pořádaných v rámci Světového kosmického týdne Vás budu samozřejmě průběžně seznamovat. A byl bych opravdu velice rád, kdybyste se aktivně do programu SKT zapojili.
Milan
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dusan Dusan | E-mail | Web | 14. října 2011 v 20:07 | Reagovat

Ale jo, proč ne....:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama